Optické káble a siete • Košice a okolie

ENERGIA art & technology s.r.o. - Elektro

Silnoproudé rozvody, slaboproudé rozvody, výstavba optických sítí, kamerové systémy, zabezpečovací systémy.

265 kmČeská republika Háj ve Slezsku - Smolkov, Vančurova 2 + pobočka
Telebit, spol. s r.o.

Telebit, spol. s r.o.

Predaj, montáž a servis telekomunikačnej techniky (HiPath 3000, telefónne ústredne Panasonic), štruktúrovaných a optických sietí (Cat.5E s prenosovou rýchlosťou 1Gbit/s a Cat.6A s prenosovými rýchlosťami 10Gbit/s), satelitnej a rozhlasovej techniky. Montáž …

OTVORENÉ (Zatvára v 17:00)

InfoTel, spol. s r.o.

Profesionální služby ve výstavbě a provozu telekomunikačních sítí. V rámci investiční výstavby i provozu jsme schopni tyto služby realizovat komplexně tzv. „na klíč“ a v celé šíři jak na optických, metalických tak i bezdrátových sítích a to na celém spektru …

C.T.S.E. Servis, s.r.o.

Poskytovatel bezdrátového připojení k internetu v lokalitách okresů Karviná, Ostrava a Opava pro firmy i domácnosti. Dále nabízíme servis PC s jakýmkoliv operačním systémem, budování drátových, bezdrátových i optických datových a telekomunikačních sítí, …

OFA s.r.o. - Optické siete

www.ofacom.sk

Ucelené portfólio výrobkov pre optické prenosové a prístupové siete, široká škála optických káblov, spojok, rozvádzačov a ďalších prvkov, vývoj zákazníckych riešení pre optické prístupové siete. ... Z hľadiska konštrukcie optických káblov pokrývame vonkajšie optické káble, vnútorné a univerzálne optické ...

Konektory s spojky pre optické káble | Datacomp.sk

datacomp.sk/kable-a-redukcie-opticke-kable-konek …

Káble a redukcie - Optické káble - Konektory, spojky, Rozsiahlý sortiment skladom za akciovú cenu, nákup aj na splátky. ... Bratislava Patrónka Košice Showroom pri Optime Prešov MAX Košice v Optime Nitra Štefánikova Externý sklad. ... siete, servery; Pre firmy. kompletné IT služby pre firmy a školy

Optické káble | Datacomp.sk

datacomp.sk/kable-a-redukcie-opticke-kable_c4712 …

Optické káble sú sieťové média určené na prenos dát, ktoré sú prenášané svetelnými impulzmi v priesvitmon vlákne. Prenosová rýchlosť optických káblov je oveľa vyššia ako u metalických káblov. Optické káble rozdelujeme podľa typu koncoviek na: SC - hranatý konektor, ST - guľatý konektor, LC - male rozmery ...

Optické siete | Optické káble | TES-SLOVAKIA s.r.o.

www.tesshop.sk/opticke-siete-opticke-kable_c207. …

Optické siete | Optické káble|Kvalitné a spoľahlivé optické káble rôznej konštrukcie a použitia. Vyberte si zo širokej ponuky interiérových, exteriérových, závesných, zafukovacích, univerzálnych káblov...

Širokopásmové prístupy a optické siete na Slovensku

www.p3.sk/wp-content/uploads/Sebo_optika.pdf

Bratislava, Banská Bystrica, Košice :: november 2006 Optické siete na Slovensku História • Slovenské telekomunikácie - prvé optické trasy na Slovensku, 90 roky ... • optické káble sa zafukujú do HDPE rúr Ø 32mm, 40mm • jednovidové optické vlákna s priemerom 9/125µm – ITU G.652, 655,..

Optické káble Duplex LC/SC | Datacomp.sk

datacomp.sk/kable-a-redukcie-opticke-kable-duple …

Káble a redukcie - Optické káble - Duplex LC/SC, Rozsiahlý sortiment skladom za akciovú cenu, nákup aj na splátky. ... Bratislava Patrónka Košice Showroom pri Optime Prešov MAX Košice v Optime Nitra Štefánikova Externý sklad. ... siete, servery; Pre firmy. kompletné IT služby pre firmy a školy

Optické singlemode káble | IES s.r.o.

ies.sk/produkty/opticka-kabelaz/fo-opticke-kable …

Štruktúrovaná kabeláž, CPR B2ca, Optické siete, Dátové centrá, Káblový management, Nosné káblové systémy, Kamerové systémy, EPS, EZS, Inteligentné budovy. ... Optická kabeláž >> FO-optické káble >> Optické singlemode káble. Filter. Plášť / Povrch. PE LSOH(LSZH‚LSNH) LSFROH(HFFR‚ FRNC) PBT-POLYBUTYLENE ...

Optické siete | TES-SLOVAKIA s.r.o.

www.tesshop.sk/opticke-siete_c2045.html

Optické siete|U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás. ... pre ploché konštrukcie a je ideálny pre nadzemné inštalácie s previsy až do 80m pri použití kotiev pre ploché káble, kábel je tiež možné inšt. MK-LXS7-096-D-0X1148CBKTT. FIBRAIN MK-LXS7, optický ...

Optické káble SC/SC pre internet Orange a Magio | Datacomp.sk

datacomp.sk/kable-a-redukcie-opticke-kable-sc-sc …

Káble a redukcie - Optické káble - SC/SC pre internet Orange a Magio, Rozsiahlý sortiment skladom za akciovú cenu, nákup aj na splátky. ... Bratislava Patrónka Košice Showroom pri Optime Prešov MAX Košice v Optime Nitra Štefánikova Externý sklad. 11 produktov ... siete, servery; Pre firmy. kompletné IT služby pre firmy a školy

Optické siete | FIBRAIN | Optické káble | TES-SLOVAKIA s.r.o.

www.tesshop.sk/opticke-siete-fibrain-opticke-kab …

Optické káble s označením ESM sú revolučnou alternatívou klasických optických káblov, ktoré ponúkajajú flexibilne poddajný materiál s nízkym pomerom tuhosti. MDC-FM-048-DM3-0LC4C FIBRAIN MDC-FM, Optický kábel, 48-vlákno, ESM, 4T12F, LSOH, 8,1mm, G.657A1

Optické vlákno – Wikipédia

sk.wikipedia.org/wiki/Optick%C3%A9_vl%C3%A1kno

Optické vlákna sa spolu s prípadnými elektrickými vodičmi (pre napájanie prípadných zosilňovačov) a lanami (zabezpečujúcimi mechanickú odolnosť) kompletujú do káblov. Tieto káble sú ukladané v šachtách, pod zemou, vzdušným vedením príp. pod morom podobne, ako klasické komunikačné vedenia. V poslednom čase ...

Optické káble | Alza.sk

www.alza.sk/opticke-kable/18852162.htm

4,7 15×. PremiumCord Optický audio kábel Toslink, OD:7 mm, Gold-metal design + Nylon 2 m. Audio kábel – prepájací, dĺžka 2 m, male konektor 2× toslink, pozlátené konektory, kovové telo a optický, rovné zakončenie. Od 6,95 €.

Optické siete | Optické káble | TES-SLOVAKIA s.r.o.

www.tesshop.sk/opticke-siete-opticke-kable_c207. …

Hybridné káble sú káble s kombináciou rôznych metalických aj optických prvkov podľa požiadaviek zákazníka. AERO-ASP02-24-2-12-T22+2-CU-15-22-1W-PE FIBRAIN AERO ASP02, Optický kábel, hybridný, 24-vlákno, 9/125, G.657A1, 2T12F, 2x1.5mm2 Cu, tube 2.2mm, 2000N

Optické káble - AGEM Computers ESHOP

www.agem.sk/sietove-produkty/opticke-siete/optic …

Sieťové produkty-Optické siete-Optické káble. Súhlasím. Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií. Cookie Consent plugin for the EU cookie law ... Optické káble Top produkty tejto kategórie.

Optické siete | Optické káble | TES-SLOVAKIA s.r.o.

www.tesshop.sk/opticke-siete-opticke-kable_c207. …

Optické káble s označením ESM sú revolučnou alternatívou klasických optických káblov, ktoré ponúkajajú flexibilne poddajný materiál s nízkym pomerom tuhosti. MAR-FM-048-DMG-0XC86BKTT FIBRAIN MAR-FM, Optický kábel, 48-vlákno, ESM, 8T6F, PE, 10,2mm, G.657A1

FO boxy - rozvádzače pre optické priemyselné siete - MDJ

www.mdj.sk/sk/clanok/fo-boxy---rozvadzace-pre-op …

Hlavná zbernica sa skladá z dvoch optických káblov, na ktoré sa napájajú jednotlivé optické uzly. Káble sa vedú rozdielnymi trasami, aby sa zamedzilo výpadku celej siete v prípade havárie na jednej trase. Do každého optického uzla sú vyvedené dve vlákna z každého optického kábla, čím vzniká redundancia v komunikácii.

Optické siete | Optické káble | TES-SLOVAKIA s.r.o.

www.tesshop.sk/opticke-siete-opticke-kable_c207. …

Hybridné káble sú káble s kombináciou rôznych metalických aj optických prvkov podľa požiadaviek zákazníka. AERO-ASP04-12-1-12-T34+4-CU-25-36-1W-PE FIBRAIN AERO ASP04, Optický kábel, hybridný, 12-vlákno, 9/125, G.657A1, 1T12F, 4x2.5mm2 Cu, tube 3.6mm, 4000N

Optické káble (strana 2) | Datacomp.sk

datacomp.sk/kable-a-redukcie-opticke-kable_c4712 …

Káble a redukcie - Optické káble,Optické káble sú sieťové média určené na prenos dát, ktoré sú prenášané svetelnými impulzmi v priesvitmon vlákne. Prenosová rýchlosť optických káblov je oveľa vyššia ako u metalických káblov. Optické káble Rozsiahlý sortiment skladom za akciovú cenu, nákup aj na splátky.

Optické multimode káble | IES s.r.o.

www.ies.sk/produkty/opticka-kabelaz/fo-opticke-k …

Štruktúrovaná kabeláž, CPR B2ca, Optické siete, Dátové centrá, Káblový management, Nosné káblové systémy, Kamerové systémy, EPS, EZS, Inteligentné budovy. ... Optická kabeláž >> FO-optické káble >> Optické multimode káble. Filter. Plášť / Povrch. PE LSOH(LSZH‚LSNH) PBT-POLYBUTYLENE TEREPHTHALATE LSFROH(HFFR‚ FRNC